Osobná ochrana a limuzínové služby

Venujte sa pohodlne vášmu biznisu a ostatné nechajte na nás
KontaktovaťO nás

Pomáhame zabezpečovať maximálnu ochranu našich klientov a poskytnúť im spoľahlivú bezpečnosť najvyššej kvality na území Slovenska a v rámci okolitých krajín EU.

Ako doplnkové služby poskytujeme výcvikové kurzy strelných zbraní.

Ochrana osôb

Ochrana osôb  – je špecializovaný druh bezpečnostnej služby, ktorá chráni osobu alebo skupinu ľudí. Zvyčajne vysokopostavených verejných činiteľov, podnikateľov, bohatých ľudí a celebrity pred potencionálnym nebezpečenstvom: všeobecne krádež, útok, únos, atentát, obťažovanie, strata dôverných informácií, vyhrážanie alebo iné trestné činy. Poskytujeme bezpečnostných pracovníkov a bezpečnostné služby na medzinárodnej úrovni, aby splnili najnáročnejšie požiadavky našich klientov, v akomkoľvek prostredí.

 Rezidenčná ochrana

RST – rezidenčná ochrana – je strategické zabezpečovanie ochrany ľudí a ich majetku pred narušením súkromia, domácim vniknutím alebo inými hrozbami, ktoré by mohli ohroziť blaho tých, ktorí tam žijú. Ochránime vaše domy, bytové komplexy, firmy a ďalšie obytné oblasti.

Do kategórie rizík patria: vlámania, útoky, krádež majetku a vandalizmus.

 Limuzínová služba

Väčšina našich špecializovaných vodičov pochádza z bezpečnostných služieb alebo z vojenského prostredia.  Mnoho z nich absolvovalo školenie defenzívneho vodiča. Úroveň odbornej prípravy, ktorú naši vodiči absolvovali, im umožňuje zvládnuť všetky druhy hrozieb.

– Transfery v rámci EU
– Transfery na letiská
– Transfery na rôzne spoločenské podujatia (plesy, opery, svadby…)
– Preprava VIP osôb
– Profesionalita a diskrétnosť

Najčastejšie otázky a odpovede

Ako mám vedieť či potrebujem ochranu?

Niekto sa vám vyhráža alebo sa bojíte o bezpeie seba alebo svojich blízkych ? Ak máte pocit, e Váš život je v ohrození, kontaktujte nás ešte dnes a radi vám pomôžeme. Stačí si rezervovabezplatnú konzultáciu a následne spoločne vyhodnotíme i vám hrozí reálne riziko.

Koľko stojí ochrankár?

Presncenník za osobného strácu nie je fixne stanovený. Po vyhodnotení rizík spoločne s klientom, vypracujeme návrh bezpečnostných riešení a postupov spolu s cenovou ponukou. Spoločne si prejdeme všetky detaily a v prípade záujmu o bezpečnostné/limuzínové služby, vypracujeme riešenie spolu s cenou na mieru.

Možem si vás objednať aj do zahraničia?

Executive protection&Limousine service je firma s medzinárodnmi slubami. Vieme vám zabezpečiť ochranu nielen na Slovensku ale i v zahranií. Naši špecialisti majú zahraničné výcviky a teda schopnosť dohovoriť sa anglicky alebo iným jazykom je samozrejmosťou.

Ako začať s kurzami?

Ak nemáte iadne skúsenosti so zbraami odporúame si vybrazákladné kurzy pitol 1 alebo puka 1. Naučíme vás základnú manipuláciu so zbraou. V prípade, e máte predolé skúsenosti so zbraami alebo ste absolventom kurzov v inch akadémiach. Odporúčame prihlásiť sa na kurzy pitol 2, pitol 3 / puka 2 / puka 3 / krátka/dlhá zbra.

Kontakt

Telefóm

+421 917 257 273

E-mail

info@protection-limousine.com