Strelecké kurzy

Výcvik pre skupiny a individuálne osoby
Ponuka kurzovO nás

Našim cieľom je naučiť ľudí bezpečne manipulovať so zbraňou

Skupinové kurzy

Poskytujeme vzdelávacie a výcvikové aktivity,výzbroj, výstroj, strelecké a výcvikové priestory. Naše kurzy sú zamerané na civilný a profesionálny sektor. Sme pripravený na úplných začiatočníkov ktorý v živote nedržali ruke zbraň až po profesionálov ktorý by si chceli zlepšovať svoje schopnosti.

Individuálne kurzy

Ak nie ste úplný začiatočník, individuálny kurz vám tiež umožňuje preskočiť pasáže, ktoré už máte zvládnuté a venovať energiu tam, kde máte medzery. Pri skupinovom kurze sa jednoducho musíte prispôsobiť osnove, ktorá je určená a študovať tak, ako ostatní študenti v kurze. Pripravíme Vám vycvik podľa požiadaviek.

Teambuildingy

Hľadáte netradičné miesto, kedy skutočne vypnete od reality po náročných dňoch v práci ? Príďte spolu s vašimi kolegami/kamarátmi zažiť adrenalínovú zábavu, ktorá podporí súťaživosť a strelecké schopnosti vašich zamestnancov. Sme pripravení na skupiny, ktoré nemajú žiadne skúsenosti so zbraňami, ale aj tých náročnejších, ktorí sa chcú zlepšovať v streľbe. Pod vedením našich inštruktorov vám pripravíme rôzne stanovištia, kde si budete môcť vyskúšať streľbu z pištole, pušky, brokovnice a ostreľovacej zbrane. Po programe sa môžete presunúť do spoločenskej miestnosti priamo v areáli strelnice. Radi vám pripravíme neformálne prostredie a zabezpečíme občerstvenie a nápoje podľa vašich predstáv. Ideálne miesto pre oddych a zábavu.

Strelecké kurzy

Sme pripravení na úplných začiatočníkov, ktorí v živote nedržali zbraň až po profesionálov, ktorí by si chceli zdokonaliť svoje strelecké schopnosti.

Často kladené otázky?

Kde sa nachádza strelnica?

Priestory strelnice sa nachádzajú v dedine Blatné len 2 km od mesta Senec. V prípade obsadených kapacít na strelnici máme 2 ďalšie dostupné strelnice v okolí 20/30km. Odporúčame sa informovať telefonicky.

Potrebujem byt držiteľom zbrojného preukazu?

Na nae kurzy nemusíte bydriteom zbrojného preukazu. Kurz prebieha pod dozorom certifikovaného intruktora.

Musím mat predošlé skúsenosti so zbraňou?

Na kurzy pitol 1 puka 1, nie sú nutné predolé skúsenosti so zbraou. Pri ostatnch kurzoch je potrebné mazvládnutú základnú manipuláciu so zbraou.

Čo je a nie je zahrnuté v cene kurzu?

V cene kurzu sú zahrnuté strelecké pomôcky (okuliare,slúchadlá,puzdro na zbraa zásobníky), intruktor, priestory strelnice, certifikát.

V cene nie je zahrnuté – zapožičanie zbrane 10€ a 100ks streliva – 20€

Ako začať s kurzami?

Ak nemáte iadne skúsenosti so zbraami odporúame si vybrazákladné kurzy pitol 1 alebo puka 1 kde sa vyuuje základná manipulácia so zbraou. V prípade e máte predolé skúsenosti so zbraami alebo ste absolventom kurzov v inch akadémiach je moné sa prihlásipo konzultácii na kurzy pitol 2, pitol 3 / puka 2 / puka 3 / krátka/dlhá zbra.

Prečo by som mal navštíviť práve Vás?

Firearms training school je strelecká kola kde naou úlohou je nauibezpene manipulovaa nosizbrav benom ivote. Nai intruktori sú stále aktívni pracovníci v bezpenostnom sektore. Neustále sa vzdelávajú vo svojom obore a obnovujú svoje znalosti. Svojim tudentom sa venujeme v maximálnej miere a vieme garantovaindividuálny prístup, kede na kadom naom kurze je maximálny poet úastníkov 5. Zameriavame sa na kvalitu, nie na kvantitu.

Rád by som touto formou opísal skutočne príjemný zážitok s individuálnym kurzom streľby. Potreboval som týždeň pred skúškami pomôcť s manipuláciou so zbraňou, streľbou a doplnením vedomostí k určitým zákonom k testom. Nakoľko som pracovne vyťažený, do týždňa sme sa dohodli na individuálnom kurze, ktorý mi neskutočne pomohol. Oceňujem prístup, ochotu a hlavne profesionalitu. Určite odporúčam a rád prídem znovu. Ďakujem

Norbert